Kāpēc cilvēki dod priekšroku ātrajiem kredītiem?

Ātrajiem kredītiem tiek sniegta priekšroka salīdzinājumā ar citiem kredītu veidiem šādu iemeslu dēļ:

  1. Tie uzkrāj mazākus procentus, jo naudas summa, ko esat aizņēmies, ir jāatmaksā atpakaļ viena vai dažu mēnešu laikā. Tādējādi finanšu maksājumi stājas spēkā tikai uz īsu laiku.
  2. Stress, kas saistās ar domu par ātro kredītu izmantošanu, ir īslaicīgs. Vai Jūs to atzīstat vai nē, Jūs uztraucaties, zinot, ka Jums ir ikmēneša kredītu parādi. Iedomājieties, cik satraukts būtu aizņēmējs, kam kredīts jānomaksā trīsdesmit un vairāk gadu laikā!

Tā kā ātrais kredīts internetā ir jāatmaksā Jūsu nākamajā algas dienā, stress pazūd tajā pašā laikā, kad parāds tiek nomaksāts. Jums var būt ir tik tikko pietiekami daudz naudas, lai izdzīvotu līdz nākamajai reizei, kad Jūs saņemat algu, bet vismaz Jums nav jādomā par kredīta atmaksu. Jums vairs nav jādzīvo parādos.

  1. Tie veicina disciplīnu. Apziņa, ka Jums ir parāds, kas jānomaksā nākamajā algas dienā, sniedz Jums disciplīnu un kontroli tērēt naudu tikai savām pamata un tūlītējām vajadzībām – vismaz pagaidām. Tā kā Jūsu algas pārpalikums būs tieši tik daudz, lai Jūs spētu izdzīvot līdz nākamajai algas dienai, Jums tādā veidā ir jāiemāca sev novērsties no jaukajām kurpēm un krāšņajiem aksesuāriem lielveikalu skatlogos. Kurš zina, varbūt tādēļ, ka Jums ir jāatmaksā ātrais kredīts, Jūs varat samazināt Jūsu dzīvesveida līmeni un galu galā pieņemt “samazināto dzīvesveidu” kā savu pašreizējo dzīvesveidu?
  2. 4Attiecībā uz priekšrocību nr. 3, Jūs to tālāk varat pārvērst “uzkrājumu ieradumā”. Tā kā Jūs jau esat pieradis pie luksusa preču samazināšanas, Jums pēc tam būs atlikusi ievērojama summa, ko ietaupīt.

Jā, ātrais kredīts internetā vēl joprojām ir parāds, bet šis ir kredītu veids, kas samazina daudzas lietas: procentu likmes, kredīta atmaksas termiņu un stresu, kas saistīts ar naudas aizņemšanos.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.