Kredīti pret auto ķīlu, kas jāzina!

Jūs esat saņēmis kredītu pret auto ķīlu no aizdevēja. Kā Jums liekas, kas notiks tālāk? Vienmēr būs labākās un sliktākās lietas, kas var notikt un, ja Jūs neesat tām gatavi, Jūs varētu sagaidīt tikai tās sliktākās. Veiksmīgi notikumi pēc kredīta saņemšanas ir atkarīgi tikai un vienīgi no aizņēmēja personīgajiem lēmumiem un iniciatīvām, tādēļ ir nepareizi uzskatīt, ka visi uzņēmumi, kas piedāvā kredītus pret auto ķīlu, izmanto bēdīgo kredītņēmēju likteni, kuriem nav citu līdzekļu, kā atrisināt savu  finanšu krīzi.

Audi a4

Alternatīvas kredītiem pret auto ķīlu

Ir divi veidi, kā skatīties uz šo situāciju: aizņēmējs ir izsmēlis visas citas alternatīvas vai aizņēmējs vēl nezina par šīm alternatīvām. Vienmēr ir drošāk pieņemt, ka aizņēmējam, iespējams, ir pārāk slikta pagātne, lai viņam būtu iespēja izmantot naudas aizņemšanās alternatīvas un tādēļ viņš ir nolēmis izmantot kredītus pret auto ķīlu.

Labākās lietas, kas var notikt

Ja aizņēmējs ir pietiekami gudrs kredīta summas pielietošanā, viņš vai viņa var sasniegt šādus mērķus:

  • Samazināt kredītus un citas finanšu saistības
  • Var aizņemties atkal, ja visa summa un procenti tiek atmaksāti
  • Mazāk stresa un emocionālo sarežģījumu, jo naudas problēmas ir atrisinātas
  • Joprojām var efektīvi strādāt, jo automašīna joprojām ir aizņēmēja īpašumā, kamēr laicīgi tiek veikti kredīta maksājumi

Sliktākās lietas, kas var atgadīties

Šis scenārijs var piepildīties tikai tad, ja aizņēmējs nespēj izpildīt saistības atmaksāt kredītu un procentus. Tā rezultātā, viņš vai viņa cietīs šādas sekas:

  • Zaudēs auto un dažas ērtības, ko sniedz transportlīdzeklis, piemēram, braukšanas komfortu un ātrumu
  • Tas ietekmēs viņa ienākumu veidošanu, piemēram, aizņēmējam būs iespēja apmeklēt mazāku klientu skaitu dienā, jo aizņēmējam būs jāpaļaujas uz sabiedriskā transporta sistēmu
  • Ar mazāku skaitu klientu ko apmeklēt, samazinās potenciālie klienta ienākumi.
  • Ņemot vērā iepriekš minēto situāciju, ir ļoti iespējams, ka viņš vai viņa zaudēs pašapziņu un motivāciju, lai labi paveiktu savu darbu, kas negatīvi ietekmēs arī personīgo dzīvi.

Daudzos gadījumos ir aizņēmēji, kuri spēj izvairīties no sliktākajām situācijām, veicot preventīvos pasākumus, piemēram: atrodot otro vai pat trešo darbu papildus ienākumiem, mainot dzīvesveidu un paradumus, lai samazinātu izdevumus, plānojot savu budžetu un tēriņu paradumus un, protams, paturot prātā, kā vēlreiz nenonākt kredītu slazdā. Finansiālā drošība ir personīgo lēmumu rezultāts. Kredīti pret auto ķīlu nepalīdzēs atrisināt finansiālās problēmas. Tie var sniegt tikai pagaidu risinājumus.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.