Pamatprasības mazajiem kredītiem

Ir divi veidi, kā atmaksāt naudu, ko Jūs esat aizņēmies. Viens no veidiem ir atmaksāt summu ilgtermiņā, t.i. ar vairākiem ikmēneša maksājumiem un otrs ir atmaksāt kredītu īstermiņā, t.i. ar vienu maksājumu. Kopumā ātrie kredīti ir īstermiņa kredīti un Jums parasti ir jāatmaksā kredīta summa un piemērotie procenti dažu mēnešu laikā no kredīta iegūšanas dienas. Kredīta atmaksas periods ir atšķirīgs dažādiem aizdevējiem, tomēr galvenais kredītu kritērijs saglabājas tas pats – viegls apstiprinājums ir galvenā un populārākā šī kredītu veida iezīme.

Naudas pārskaitījuma process

SMS kredīts internetā

Ātrie kredīti tiek dēvēti arī par SMS kredītiem, kas norāda, ka tos var pieteikt arī nosūtot SMS pieteikumu. Aizdevējs neveic nekādas ilgas pārbaudes, tādēļ Jūs varat bez raizēm pieteikties kredītam pat tad, turklāt pakalpojumu sniedzēji neprasa Jums paskaidrot naudas aizņemšanās iemeslu. Pēc iesnieguma apstiprināšanas, nepieciešamā summa tiek ieskaitīta Jūsu kontā un kredīta termiņa beigās kredīta summa kopā ar piemērotajiem procentiem Jums ir jāatmaksā atpakaļ aizdevējam.

Nebaltām dienām

Iegūt šo kredītu ir vienkārši un ātri, turklāt tas tiek izmantots dažādiem mērķiem, sākot no rēķinu apmaksas līdz auto remontam. Jūs pat varat izmantot kredītu, lai nopirktu pārtiku, ja Jums ir naudas problēmas. Vieglā pieeja naudai ir padarījusi šo kredītu veidu ļoti populāru. Jūs varat ņemt kredītu vairākas reizes, ja Jums tas ir nepieciešams. Atgādinām par atbildīgu aizņemšanos, jo tas ir svarīgi!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.