Ātrais kredīts auto remontam un neatmaksāts kredīts

Audi a4Ir tik daudz iemesli, kāpēc Jums varētu būt nepieciešams ātrais kredīts. Jūsu automašīna ir sabojājusies un tā jāsalabo nekavējoties, pretējā gadījumā Jūs nevarat doties uz darbu.

Jūs tikko esat samaksājis par īri, komunālo pakalpojumu rēķiniem un Jums ir atlicis pavisam nedaudz, lai nopirktu pārtiku līdz nākamajai algas dienai. Šorīt pēc pamošanās Jūs secināt, ka auto ir sabojājies un Jums ir nepieciešami auto servisa pakalpojumi, lai atrisinātu problēmu. Tas nozīmē pārtikas naudas tērēšanu. Lai padarītu lietas vēl sliktākas, Jūs atceraties, ka piektdien Jums ir jānomaksā savs ātrais kredīts. Ko darīt?

Šis scenārijs strauji kļūst ļoti izplatīts iedzīvotāju vidū. Ar slikto ekonomikas stāvokli, arvien vairāk ģimeņu piedzīvo grūtības savilkt galus. Lielākā daļa no tiem izmanto ātros kredītus, lai tiktu galā ar izdevumiem, jo ātrie kredīti ir ātrākais un vieglākais veids, kā iegūt papildus naudu.

Lai nomaksātu kredītu, lielākā daļa ģimeņu domā, ka viņiem ir divas iespējas: viņi var lūgt aizdevējam pagarināt kredīta atmaksu par nelielu maksu vai var pieteikties vēl vienam ātrajam kredītam, lai nomaksātu pirmo kredītu, kā arī tā procentus. Viņi nav ņēmuši vērā, ka pastāv trešā iespēja, ko viņi var izmantot. Šis trešais variants ir atrast veidus, kā piesaistīt naudu, lai nomaksātu kredītu. Ja Jūs esat tādā pašā situācijā, ir daudz veidu, kā papildus nopelnīt, un viens no tiem ir nevajadzīgo lietu izpārdošana SS.lv sludinājuma portālā.

Nevajadzīgo lietu pārdošana ir lielisks veids, kā iegūt papildus naudu un, ja Jums ir ļoti paveicies, Jūs pat varētu iegūt vairāk naudas, nekā Jūs cerējāt, lai atmaksātu kredītu. Jums pat varētu būt pārpalikums, ko Jūs varat atlikt citām ārkārtas situācijām, lai Jums nevajadzētu atkal izmantot ātro kredītu nākamreiz, kad rodas negaidīti izdevumi.

Pirmā lieta, kas Jums jādara, ir jāpārskata lietas, kas Jums ir mājās un jāatliek tās, ko Jūs varat pārdot. Ja to nav daudz, Jūs varat doties pie draugiem vai ģimenes locekļiem, lai palūgtu neizmantotas preces no tiem.

Kad Jūs esat savācis visas lietas, ko vēlaties pārdot, Jums jāievieto sludinājums. Pirms izpārdošanas, izdomājiet visām precēm cenas.

Vissvarīgākais ir tas, ka Jūs esat sākuši piesaistīt līdzekļus, lai no jauna atklātu finansiālu brīvību no ātrajiem kredītiem.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.