Neplānotas vai piemirstas izmaksas – risinājums!

Dzīve ir pilna ar atklājumiem. Reizēm šīs atklāsmes var rasties saskaņā ar neieplānotām vai piemirstām izmaksām. Iespējams, ka Jums ir nepieciešama ātra nauda, lai segtu rēķinus vai studiju maksu. Ja Jums ir nepieciešams iegūt naudu ātrākajā un vienkāršākajā veidā, ātrie kredīti ir atbilde uz Jūsu finanšu vajadzībām.

Ātrais kredīts ir kredīts, kas izmanto Jūsu ienākumus kā nodrošinājumu. Šiem kredītiem parasti ir īss atmaksas termiņš. Ja šī termiņa beigās Jūs nevarat kredītu atmaksāt, Jums ir iespēja to pagarināt, piemaksājot nelielu summu, kura jāmaksā pirms pirmā termiņa beigām.

Šiem kredītiem ir augstākas procentu likmes nekā parastiem kredītiem. Kredīta izmaksas var svārstīties no nieka 10 € līdz veseliem 40 € par katriem 100 €, ko Jūs aizņematies uz vienu mēnesi. Katra aizdevēja piedāvātās procentu likmes atšķiras, tādēļ Jums jāpievērš uzmanība šiem skaitļiem, pirms Jūs piesakāties kredītam.

Ātro kredītu izmaksas var izteikt ikmēneša procentos vai gada procentu likmē (GPL). Jums vajadzētu uzzināt šo izteiksmi un procentu summas apjomu, pirms Jūs piesakāties kredītam. Dažu ātro kredītu procentu likmes var sasniegt pat trīs ciparu skaitli gadā. Labā ziņa ir tā, ka Jūs ātro kredītu neizmantosiet veselu gadu un Jums nav jāpievērš uzmanība GPL likmei, jo tas nebūtu īsti pareizi.

Ja Jūs māc bažas par ātrā kredīta saņemšanu, ir ieteicams vispirms uzzināt aizdevēja prasības. Daudziem aizdevējiem ir mazākas un pielaidīgākas prasības kā citiem, tādēļ Jums tam ir jāpievērš uzmanība. Parasti galvenās prasības ir patstāvīgs darbs, laba kredīta aizņemšanās vēsture, ienākumi un bankas konts, kā arī Jums ir jābūt pilngadīgam.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.