Aizdevēju darbības standarti

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, ko ātro kredītu aizdevēji var darīt un to, ko viņi nevar darīt, apmeklējiet Latvijas Nebanku kredītdēvēju asociācijas mājas lapu un izlasiet aizdevēju darbības standartus: http://www.nebankukrediti.lv/standarti/standarti/.

Kā īsti ātrie kredīti darbojas un kādas ir to izmaksas? Piemērs: Ja Jums ir nepieciešams aizņemties 100 €, Jums pēc četrām nedēļām būs jāatmaksā aptuveni 110 € pie laba aizdevēja. Šos kredītus var iegūt ļoti īsā laikā. Daudzi cilvēki izmanto šos kredītus, bet vēlāk nespēj tos atmaksāt un tas ir jāpārtrauc. Viņi neapzinās kredīta izmaksas un to, cik ātri tās pieaug, ja kredīts netiek atmaksāts laikā. 

Meklējot kredītu, ir svarīgi atrast uzticamu aizdevēju, kas piedāvā zemas kredīta procentu likmes. Kas tas ir izdarīts, Jums tikai jāpiesakās kredītam aizdevēja mājas lapā un jāiesniedz pieteikums. Ja Jūs esat saņēmis kredīta apstiprinājumu, Jums nebūs jāgaida dienas pirms Jūs saņemsiet naudu savā bankas kontā. Ātrie kredīti ir bez šaubām ļoti noderīgi un tagad tos var viegli iegūt internetā.

Neskatoties uz to, potenciālajiem aizņēmējiem, kuri nav oficiāli nodarbināti, vajadzētu saprast, ka viņi nevar kvalificēties ātrajiem kredītiem, jo viņi nevar pierādīt savus ienākumus.

Ja Jūs nevarat laicīgi atmaksāt kredītu, sazinieties ar aizdevēju vai pagariniet kredīta atmaksas termiņu, iemaksājot noteiktu summu aizdevējam. Bet atcerieties, ka pēc katras pagarināšanas, Jums tik un tā būs jāatmaksā kredīts un reizēm atmaksājamā summa pieaugs tā, ka Jums būs ļoti grūti segt visu kredīta summu.

Neslēpšanās un atklāta kontaktēšanās ar aizdevēju var palīdzēt Jums izveidot kopīgu plānu kredīta atmaksai. Atcerieties, ka ātro kredītu procentu likmes nereti ir daudz augstākas par banku un citu tradicionālo kredītiestāžu kredītu procentiem, ja tiek rēķinātas vesela gada garumā. Tādēļ izvēlieties kredītu un tā summu ļoti rūpīgi.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.