Ietaupīt vai aizņemties

Frāze ‘dzīvot taupīgi’, iespējams, rada daudz asociāciju cilvēka prātā. Pārsvarā par cilvēkiem, kas neatstāj dzeramnaudu restorānā, nekad nelabo neko savā mājā, vai vienkārši netērē naudu, kad tas ir nepieciešams. Ir atšķirība starp skopu un labu taupīgu dzīvesveidu. Kas gan ir slikts tajā, ja mēs cenšamies nedaudz ietaupīt mūsu ikdienā? Atzīsim, ka nauda ir jāizmanto, bet to var darīt ar apdomu. Gudras izvēles un lēmumi ir noteicošie faktori starp taupību un izšķērdību.

Ja Jums nav naudas, tad ir divi risinājumi: ietaupīt un aizņemties. Ja pirmais ieteikums neder, tad atliek otrais. Ja nepieciešamā naudas summa ir neliela, tad labs risinājums ir ātrie kredīti internetā vai SMS kredīti.

Lietas, kas padara kreditēšanu internetā par labāko naudas aizņemšanās veidu.

Nav iesaistītas tradicionālās formalitātes:

Internets

Aizdevēji internetā ļauj cilvēkiem iegūt nepieciešamo finanšu palīdzību visērtākajā veidā bez nevajadzīgām kreditēšanas formalitātēm. Aizdevēji piedāvā kredītus, neprasot dažādus dokumentus vai ķīlu, lai piešķirtu kredīta summu.

Kredīta pieteikums pieejams no mājām 24/7

Kredītiem internetā ir iespējams ļoti viegli pieteikties, izmantojot datoru ar interneta pakalpojumu, kas ir viegli atrodams gandrīz katrā mājā. Aizdevēji ļauj cilvēkiem pieteikties kredītam 24/7, atkarībā no viņu ērtībām. Viņiem vienkārši ir jāatrod uzticams aizdevējs un jāaizpilda kredīta pieteikums, ievadot tajā prasīto informāciju, lai saņemtu nepieciešamos pakalpojumus. Aizdevēji vienkārši pārbaudīs aizņēmēja sniegto informāciju un uzreiz apstiprinās kredītu, ja aizņēmējs kvalificēsies kredīta saņemšanai.

Pārskatāms kredīta līgums

Trūkumi

Aizdevēju piedāvājumi ir diezgan pārskatāmi, jo visi svarīgie fakti ir atrodami aizdevēja mājaslapā. Izlasot tos, aizņēmējs varēs pieņemt pareizo lēmumu par savām finansēm un pieteikšanos kredītam. Pieteikums internetā – beidzot izlasīsiet līguma nosacījumus bez rindkopu izlaišanas.

Ātra kredīta summas pārskaitīšana

Ātrais kredīts

Aizdevēji internetā pārskaita naudu tieši aizņēmēja kontā, izmantojot elektronisko naudas pārskaitījumu. Summa parasti tiek pārskaitīta aizņēmējam minūšu līdz stundas laikā darba laikā un palīdz aizņēmējiem uzreiz atrisināt jebkādas finansiālās problēmas.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.