Kas var izmantot pakalpojumus

E kredīts svarīgākie nosacījumi.

  • Personas vecums
  • Klientam jābūt vecumā no 21 gada.
  • Sniedzamie personas dati

Reģistrējoties „E-Kredits” kredīta saņemšanai, klientam jānorāda savs personas kods, e-pasta adrese, mobilā telefona numurs, bankas nosaukums un konts, dzīvesvieta, deklarētā dzīvesvieta, ikmēneša ienākumi, esošie kredītmaksājumu izdevumi mēnesī.

Par klienta personas un finanšu datu pārbaudi

Aizdevējs ir tiesīgs sniegt klienta personas datus trešajām personām, tai skaitā Lindorff OY Latvijas filiāle, SIA „Credit reform Latvija”, citiem datu pārvaldītājiem, kas apstrādā parādnieku datu bāzes, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra, un SIA „E-Lats”.

Līguma pagarināšana

Ja ir nepieciešamība pagarināt līguma termiņu kredītam, atmaksu var pārcelt uz 7, 14, 30 dienām. Precīzu pagarināšanas summu var noskaidrot lietotāja profilā. Ja klients informē par vēlmi pagarināt līgumu pirms atmaksas termiņa beigām, tad par nedēļas laika periodu procenti netiek aprēķināti. Aizdevuma atmaksas termiņu var pagarināt neierobežotu reižu skaitu.

Atmaksa pirms termiņa

Aizņēmējam ir tiesības pirms termiņa atmaksāt daļu vai visu patēriņa kredīta summu, maksājot procentus par faktisko aizdevuma lietošanas laiku. Kreditors jāinformē 2 darba dienas iepriekš, lai saskaņotu parāda apmēru uz pirmstermiņa atmaksas dienu.

Nokavējuma procenti

Ja tiek kavēts maksājuma izpildes termiņš, aizņēmējam jāmaksā nokavējuma procenti 1% apmērā no kavētās aizdevuma pamatsummas summas par katru nokavēto dienu, sākot no nākamās kalendārās dienas pēc atmaksas dienas, ieskaitot pirmās trīs kavējuma dienas.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.