Saules kredīts

Saules kredīts atbilstoši nosaukumam piedāvā saulainus un visai izdevīgus aizdevumus ar vienu no zemākajām procentu likmēm nebanku aizdevēju sektorā. Aizdevējs veiksmīgi darbojas jau vairāk, kā 5 gadus, klientiem piedāvājot patēriņa kredītus un kredītus pret auto ķīlu.

Saules kredīts patēriņa kredīta summas svārstās no 200 līdz 3000 EUR. Kredītu iespējams noformēt izvēloties atmaksas termiņu no 2 līdz 36 mēnešiem.

Saules kredīts sniedz iespēju aizņemties arī gadījums, ja jums jau ir kredītsaistības pie citiem aizdevumiem. Ar šī, patēriņa kredīta palīdzību, iespējams veikt kredītu apvienošanu, aizstājot vairākus nelielus aizdevumus pie citiem aizdevējiem ar vienu saules kredīts izsniegtu patēriņa kredītu. Tāpat padomāts ir par dažādiem risinājumiem kredītsaistību sarežģījumu gadījumos. Ja radušas finansiālas problēmas, kuru rezultātā kādu brīdi nespējat veikt aizdevuma maksājumus, pastāv iespēja, ka aizdevējs tieši Jums piešķirs aizdevuma brīvdienas, kuru laikā aizdevuma atmaksas laiks tiks iesaldēts un maksājumi nebūs jāveic.

Konkrētais aizdevējs dod priekšroku ilgtermiņa sadarbībai un lojalitātei aizdevēja un klientu starpā, līdz ar to aizņemoties atkārtoti un kļūstot par lojālo klientu, tiek piedāvātas dažāda veida atlaides un izdevīgāki aizdevuma nosacījumi, tādā veidā pateicoties par lojalitāti un veicinot abpusēji patīkamu sadarbību.

Kredīta saņemšanas nosacījumi ir ļoti konkrēti un jau pirms pieteikšanās ļauj izvērtēt Jūsu izredzes saņemt aizdevumu.

Lai pieteiktos aizdevumam:

  • Jābūt vecumā no 21 līdz 65 gadiem,
  • Pēdējo 6 mēnešu laikā jābūt saņemtiem oficiāliem ienākumiem, kuru apmērs pēc nodokļu nomaksas nav mazāks par 420 EUR.
  • Jābūt labai kredītvēsturei.
  • Jābūt bankas kontam jebkurā no Latvijas komercbankām.

Ja atbilstat iepriekš minētajiem nosacījumiem, atbildi par aizdevuma apstiprināšanu varēsiet saņemt 15 līdz 30 minūšu laikā no pieteikuma aizpildīšanas brīža. Ātrā pieteikuma aizdevuma pieteikuma anketa ir ļoti vienkārša un tās aizpildīšanai nav jāieplāno daudz laika.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.