Mogo.lv refinansēšana

A/S Mogo dibināta 2012.gadā un ir saņēmusi licenci aizdevumu izsniegšanai visā Latvijā. Mogo.lv izsniedz aizdevumus fiziskām un juridiskām personām. Tiek izsniegts līzings auto iegādei vai auto tiek ņemts kā galvojums aizdevumam. Tāpat tiek izsniegti aizdevumi motocikliem, laivām, motorolleriem un traktoriem.

Aizdevumos var iegūt jebkuru summu līdz 90% no auto tirgus vērtības, neatkarīgi no auto markas un izlaiduma gada. Novērtēšanu bez maksas veic Mogo.lv – speciālisti ar pieredzi un zināšanām attiecīgajā jomā. Formalitāšu kārtošana neaizņems vairāk kā vienu darba dienu. Auto vienmēr paliks lietotāja rīcībā un to varēs izmantot tāpat kā līdz aizdevumam, ar to atšķirību, ka uz aizdevuma darbības laiku kā auto īpašnieks kļūs Mogo.lv. Iegūt aizdevumu no Mogo.lv ir vieglāk kā no citiem nebanku aizdevējiem, jo aizdevuma atmaksu jūs garantējat ar savu auto.

Refinansēšana ir viens no Mogo.lv piedāvātajiem pakalpojumiem. Ja jūs esat auto īpašnieks un  ir paņemti vairāki aizdevumi, kuru atmaksa ir haotiska vai sagādā problēmas, kredītu refinansēšana ir lielisks veids kā organizēt savas kredītsaistības. Mogo.lv piedāvā apvienot visus kredītus vienā, samazināt ikmēneša maksājumus, pagarināt atmaksas termiņu un, ja nepieciešami papildus līdzekļi, palielināt aizdevuma summu. Mogo.lv refinansē gan banku, gan nebanku aizdevumus.

Refinansēšanas summa svārstās no 500 līdz 15 000 eiro. Atmaksas termiņu var pagarināt līdz 6 gadiem. Pieteikuma anketa jāaizpilda Mogo.lv mājas lapā, kādā no filiālēm vai jāzvana klientu konsultantam. Pieteikums tiks izskatīts 30 minūšu laikā. Noteikti tiks izvērtēta maksātspēja. Izskatīšana bezmaksas. Pēc  pieteikuma izvērtēšanas ar iesniedzēju sazināsies klientu konsultants, ar kuru veiksmes gadījumā tiks pārrunātas līguma detaļas. Katrs pieteikums tiek izskatīts individuāli un līgums sastādīts piemērojot klientam, izvērtējot iespējas aizdevumu atmaksāt. Mogo.lv sastāda ērtu un elastīgu atmaksas grafiku. Atmaksājot aizdevumu pirms noteiktā termiņa līgumsods nebūs jāmaksā.

Ar Mogo.lv var sazināties pa klientu apkalpošanas tālruni +371 66 900 900 vai e-pasta palīdzību – info@mogo.lv. Darba laiks darba dienās no 9:00 – 18:00, diemžēl brīvdienās nestrādā. Mogo.lv jaunumiem un akcijām iespējams sekot sociālajos tīklos – Facebook, Youtube un Draugiem.lv.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.