Kā audzēt finanšu labklājību

NaudaKā audzēt finanšu labklājību, izmantojot efektīvu darba un laika menedžmentu? Pirmkārt, ja vēlies finansiālu brīvību, šim uzdevumam jākļūst par prioritāti. Nevar gaidīt augļus no ābeles, ja laista un kopj citu koku.

Viens no veidiem, kā kuplināt finanses ir, paaugstinot darba produktivitāti. Kāds ir iespējami ātrākais veids, kā palielināt savas darbošanās kvalitāti un kvantitāti? Katru dienu 28 dienu garumā uzdod sev šo jautājumu 28 reizes. Atbildes Tev palīdzēs saprast, kas Tev jādara, lai pēc mēneša paveiktu daudz vairāk, kā līdz šim. Tas nozīmēs arī materiālus ieguvumus. Pamatojums šāda paņēmiena efektivitātei ir tāds, ka labi paradumi iesakņojas, ja tos regulāri pielieto katru dienu noteiktu laika posmu.

Darba efektivitātes uzlabošana jebkādā veidā ir vērā ņemams finanšu labklājības instruments. Ja Tu esi darba ņēmējs, Tev, iespējams, nāksies pacīnīties par savām idejām. Bet neviens vēl nav sasniedzis lielus mērķus bez atbilstoša darba ieguldījuma. Ja esi brīvais mākslinieks jeb freelancer, Tavs darbs jau daudz vairāk ir atkarīgs no Tevis paša. Līdz ar to iespējamas plašākas variācijas par tēmu, kā paaugstināt darba efektivitāti.

Iepriekš jau minēju ražīguma palielināšana. Nākamais punkts finanšu labklājības pieauguma stratēģijā ir laika resursu izmantošana. Tu, protams, nevari pielikt vēl vienu stundu diennaktij, taču, efektīvi plānojot savu laiku, iespējams iegūt papildus stundas. Viens no ieteikumiem – pārtrauc lietot sociālos tīklus. Vai vismaz izmanto tos mērķtiecīgi, piemēram, informācijas un tādu zināšanu ieguvei, kas nepieciešamas, lai veiktu tiešos darba pienākumus.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.