Kredīti pret auto ķīlu

Kredīti ir ļoti izplatīta iespēja kā risināt dažādas finansiālas vajadzības un grūtības. Ar kredītiem varam veikt pirkumus, maksāt rēķinus, doties ceļojumā un veikt citus izdevumus. Ļoti plaši ir izplatīti tā sauktie ātrie kredīti. Tie ir tik populāri, jo nav nepieciešama ne ķīla ne galvotājs, lai tos saņemtu. Šādas iespējas ir ļoti noderīgas dažādās dzīves situācijās. Īpaši tad, ja ir nepieciešama salīdzinoši maza naudas summa.

Tomēr ir situācijas, kad ir nepieciešams aizņemties lielāku naudas summu vai atmaksas termiņš ir nepieciešams lielāks kā citu aizdevēju piedāvātie. Šādos gadījumos varat izvērtēt iespējas aizņemties aizdevumu uzrādot ķīlu. Ja jums ir sava automašīna tad varat apskatīt esošos piedāvājumus no aizdevējiem kuri piedāvā tieši aizdevumus pret automašīnas ķīlu.

Šādi aizdevumi var būt ar labākiem noteikumiem kā parastie kredīti. Jūs sniedzat aizdevējam papildus nodrošinājumu, ka aizdevums tiks atmaksāts un šādā gadījumā aizdevējs var jums piešķirt zemāku procentu likmi aizdevuma atmaksai. Šādu kredītu jums, visbiežāk, izsniegs līdz pat 90% no jūsu automašīnas vērtības. Summas var būt pat līdz 15 tūkstošiem eiro. un atmaksas laiks var būt vairāki gadi, par 6 gadi.

Šī aizdevuma atmaksas laikā jūs turpināsiet izmantot šo transporta līdzekli, bet būsiet tikai tā turētājs. Aizdevējs būs šī transporta līdzekļa īpašnieks. Pēc veiksmīgas aizdevuma apmaksas šis auto atkal nAudi a4onāks jūsu personīgajā īpašumā. Lai saņemtu aizdevumu jums ir jāaizpilda aizdevuma pieteikums un jāiesniedz nepieciešamā informācija par sevi un transporta līdzekli. Aizdevējs izvērtēs automašīnas cenu un izteiks jums piedāvājumu, ja tas jūs apmierina, tad jums ir jādodas parakstīt aizdevuma līgums. Ir arī jādodas uz CSDD filiāli, lai reģistrētu nodrošinājuma pilnvaru. Aizdevēji var arī veikt automašīnas novērtēšanu, bet biežāk tas nav nepieciešams.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.