Veikalu akcijas

Lielveikalu akcijas dod iespēju nopirkt dažādas lietas lētāk un galu galā ietaupīt naudu uz pārtiku, saimniecības precēm un daudzām citām precēm, jo lielveikalos var nopirkt teju visu, ko mūsu sirds kāro. Esmu pamanījis, ka pat auto riepas tiek pārdotas lielveikalos. Nezinu, cik tās ir labas, bet šoreiz nerunāsim par auto riepām, bet lielveikalu akcijām, kuras dod iespēju nopirkt ikdienas nepieciešamās preces lētāk.

Mazliet parunāsim par akcijām un pircēju vecuma grupām, kuras tad visvairāk seko līdzi lielveikalu akciju piedāvājumiem?

Lielveikalu atlaides visvairāk interesē iedzīvotājus vecumā no 40 līdz 49 gadiem – 86% šīs vecuma grupas pārstāvju seko līdzi akcijas preču piedāvājumiem regulāri vai bieži. Vismazāk aktīvie akcijas preču pircēji ir jaunieši vecumā līdz 19 gadiem – lielveikalu atlaides neinteresē katru ceturto šīs vecuma grupas pārstāvi. Tajā pašā laikā pircēji vecumā virs 50 gadiem par lielveikalu akcijas preču piedāvājumiem interesējas mazāk (83%) nekā iedzīvotāji vecumā no 30 līdz 39 gadiem (85%). Šādi pētījuma rezultāti tiek iegūti pamatojoties, uz to, ka visvairāk akciju precēm seko līdzi iedzīvotāji, kuriem ir ģimenes, bērni, kas mācās un studē, vai vēl ir darba meklējumos. Tas ir tāpēc, ka vecākiem jāuztur bērnus un pie viena arī jāmaksā rēķini katru mēnesi. Lai to visu varētu vieglāk apmaksāt 40 – 49 gadu vecumā, pircēji rūpīgāk seko līdzi lielveikalu akcijām un to piedāvājumiem. Mazāk ieinteresēti uz lielveikalu akcijām ir jaunieši, kas visbiežāk vel dzīvo pie vecākiem, taču strādā. Tas viņiem parasti ļauj tērēt vairāk, jo vecāki joprojām maksā rēķinus.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.