Auto līzinga noslēpumi

AutoIegādājoties auto līzingā, Jūs vienojaties par pirkuma cenu ar tirgotāju, tāpat kā tad, kad iegādājaties auto. Diemžēl daudzi līzinga aspekti nav labi zināmi patērētājiem, tāpēc mazāk nekā godīgiem tirgotājiem ir viegli ietvert līgumā lietas, kas netiek apspriestas darījuma laikā.

Piemēram, daži tirgotāji var norādīt, ka līzinga līguma laikā cena vienmēr ir pilna un to nevar mainīt. Tas ir nepatiesi un ieliek vairāk naudas tirgotāja kabatā un neļauj klientam iegūt labāko piedāvājumu.

Ir daudz auto līzinga noslēpumu, ko tirgotāji nevēlas, lai Jūs zinātu. Daudzi patērētāji neapzinās, ka pēc tam, kad ir parakstīts līzinga līgums, auto dīleris pārdod auto līzinga kompānijai. Jūs nemaksājat līzinga maksas dīlerim, tādēļ cenas, kas Jums ir jāmaksā, nosaka līzinga kompānija, kas maksā par auto, tāpēc Jūsu interesēs ir mēģināt vienoties par iespējami zemāko cenu.

Parasti dīleri sadarbojas ar vienu vai divām līzinga kompānijām. Šie uzņēmumi maksā izplatītājam komisijas maksu par klientu nodrošināšanu un līdz ar to peļņas palielināšanu. Tā ir vienošanās starp izplatītāju un līzinga kompāniju, nevis Jums! Jums nav jāizmanto dīlera noteiktā līzinga kompānija, kā viņi var Jums to ieteikt. Klientiem ir tiesības meklēt labāko piedāvājumu ārpus dīleru līzinga kompānijas un izmantot viņu piedāvājumus.

Auto līzinga noslēpumi ne vienmēr sākas un beidzas pie dīlera. Vislabāk ir sākt veikt izpēti par līzinga iespējām jau mājās, pirms Jūs esat devies pie dīlera. Izlemiet, cik lielus ikmēneša maksājumus Jūs varat atļauties, tad sāciet meklēt līzinga iespējas.

Uzziniet Jūsu izvēlētās automašīnas ieteicamo tālākpārdošanas cenu un tad izmantojiet finanšu kalkulatoru, lai aprēķinātu līzinga izmaksas mēnesī. Izpratne par to, ko Jūs varat atļauties, un ko Jums vajadzēs maksāt pirms līzinga līguma noslēgšanas, ļaus Jums rīkoties brīvāk.

Atcerieties, ka tirdzniecības pārstāvis ir vienkārši starpnieks, lai palīdzētu Jums atrast automašīnu. Darījumi Jums būs jāveic ar finanšu pārstāvi un līzinga kompāniju. Neļaujiet tirdzniecības pārstāvim runāt ar finanšu pārstāvi bez Jūsu klātbūtnes un palūdziet finanšu departamentam parādīt visus skaitļus, pirms Jūs kaut ko parakstāt! Šie ir tikai daži no auto līzinga noslēpumiem, kas var ietaupīt Jums naudu un liekus uztraukumus.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.