Kā samaksāt komunālos rēķinus

TrūkumiBieži vien cilvēkiem rodas problēmas ar ikmēneša komunālo rēķinu apmaksu. Ja arī Tu esi nonācis šādā situācijā, tad neuztraucies, jo Tu neesi vienīgais. Laikam ejot uz priekšu, komunālie pakalpojumi kļūst arvien dārgāki, līdz ar to arvien vairāk cilvēkiem rodas problēmas ar komunālo maksājumu veikšanu.

Gudri ir izvēlēties dzīvesvietu, kurā komunālie maksājumi ir atbilstoši Jūsu finansiālajam stāvoklim. Ja Jums ir dzīvoklis pilsētas centrā, varbūt ir jāapsver iespēja to samainīt pret īpašumu, kas atrodas mazliet tālāk no pilsētas centra. Pēdējo gadu laika, lielai daļai Latvijas iedzīvotājiem ir izveidojies liels parāds par komunālajiem maksājumiem. No otras puses, pastāv cilvēki, kuri strādā un var nodrošināt ģimeni ar pārtiku un laicīgu rēķinu samaksu. Ja šādiem cilvēkiem rodas grūtības ar laicīgu komunālo maksājumu veikšanu, tad ir veids kā ietaupīt naudu, izvairoties no soda naudas, kuru komunālo pakalpojumu sniedzēji piemēro tiem, kas kavē rēķinu apmaksu. Vislabākais variants ir neliels aizdevums no ātra kredīta, kas pirmo aizdevumu piedāvā saņemt bez procentiem.

Tādā veidā ir iespēja laicīgi samaksāt komunālos rēķinus un nezaudēt naudu, kas būtu jāmaksā par kavētiem maksājumiem. Galvenais ir laicīgi atmaksāt ātrā kredīta aizdevumu, jo tad Jums būs jāatmaksā tieši tik, cik iepriekš aizņēmāties. Kad ir prātīgi izvēlēties ātro kredītu un, kad labāk cīnīties paša spēkiem? Viennozīmīgi ir gudri izvēlēties ātro kredītu, ja ir zināms konkrētas summas segums, mēneša laikā. Ja summa tiek atmaksāta laicīgi, tad ātrais kredīts ir ļoti izdevīgs. Ja rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, tad gan nāksies pagarināt ātra kredīta atmaksas termiņu, kas nav bezmaksas pakalpojums.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.