Kādi ir krājkonta nosacījumi

Katrai bankai ir savi nosacījumi, lai klients atvērtu krājkontu. Pārsvarā krājkonta atvēršana ir bezmaksas. Noguldījuma valūta ir tavā ziņā, šķiet tikai jāpatur prātā, ja naudu vajadzēs konvertēt no vienas valūtas uz otru, tad zināma summiņa tur „aizripos”. Ir iespēja atvērt vairākus krājkontus vienlaikus, piem. varbūt cilvēks vienu krājkontu veido vienam bērnam, otru – otram, varbūt mazbērnam vēl trešo, varbūt domā par saviem vecākiem. Jebkurā gadījumā, – pirms pieņem lēmumu par krājkonta atvēršanu, rūpīgi izanalizē visu banku krājkontu veidu piedāvājumus, vai krājkonta nosacījumi tev ir piemēroti, jo viennozīmīgas pozitīvas vai negatīvas atbildes šajā jautājumā nav, tādēļ, ka katram cilvēkam situācija ir individuāla.  Protams ilgtermiņā tas nesīs zināmu peļņu.

Kur atvērt krājkontu?

Vienkāršāka sadarbība būs ar banku, kurā tev jau ir norēķinu konts. Tendenciozi Latvijā iedzīvotāji arvien vairāk ņem dažādus kredītus, gan ātros, gan patēriņa, gan pērkot preci kredītā, jo citādi šķiet, ka nav iespējams pilnvērtīgi dzīvot, taču veidojot uzkrājumu savā krājkontā, tev ar laiku ir iespēja iegādāties preces vai pakalpojumus bez līzinga palīdzības, līdz ar to nepārmaksājot par konkrēto preci vai pakalpojumu.

Krājkonta mērķis

Tātad, ja tavs mērķis konkrētā laika posmā sakrāt naudu sadzīves preces vai mājokļa iegādei, ceļojuma vai apģērba iegādei, tad šis noteikti ir pareizais risinājums. Jābūt tikai pacietīgam, jo šāds uzkrāšanas veids prasīs diezgan daudz laiku, taču ļoti pozitīva lieta ir, ka tas nekādi nevar sabojāt tavu kredītvēsturi un tu nekad nenonāksi parādnieku sarakstā. Lai veicas naudas uzkrāšanā!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.