Kā sasniegt finanšu labklājību, izmantojot astroloģiju

irMūsdienu skolās ekonomikas zinātni māca saskaņā ar pieņemtajiem standartiem, kuri ietver iepazīstināšanu ar ekonomistu radītām teorijām, banku un finanšu sistēmas skaidrojumu caur atsevišķu zinātnieku prizmu. Augstskolu pasniedzēji ekonomiku māca jau plašākā nozīmē, saistot to ar citām norisēm pasaulē. Taču ir pat vēl netradicionālākas pieejas šai sfērai, piemēram, uzsverot un pētot ekonomikas un finanšu saistību ar astroloģiju.

Daudziem var likties savādi, ka astrologs var būt cilvēks, pie kura vērsties finansiālo problēmu gadījumā. Saki, kā gan planētu stāvoklis varētu ietekmēt manu maciņu un bankas kontu. Tomēr ir interesenti, un tā rodas pieprasījums pēc zvaigžņu tulkiem arī šajā jomā.

Ko piedāvā astrologi?

Vispirms ir jāsaprot, ka vizīte pie astrologa nav domāta tiem, kam nav zināšanu biznesā vai privātajās finansēs. Lai varētu interesēties par attālākām saistībām caur citu skatījumu, svarīgi apgūt nozares īpatnības, redzēt sakarības vispirms savā personīgajā, tad valsts un pasaules plānā. Astroloģija tomēr ir uzskatāma par visai savdabīgu zinātni, kaut arī šeit notiek pētījumi un vērtētas cēloņu un seku saiknes. Ja tomēr esi iemācījies, kas ir svarīgākie labklājības stūrakmeņi „mūsu” pasaulē, māki veidot sabalansētu budžetu, gudri tērēt un uzkrāt naudu, vari intereses pēc palūkoties mazliet citām acīm uz to, kā un kad veikt labi iecerētos plānus. Ja nepaļaujies uz vērtspapīru tirgus ekspertu padomiem, vai arī Tava nojauta par ieguldījumu pareizo laiku klusē, Tev varbūt tiešām ir piemērots astrologa viedoklis.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.