Kas nepieciešams, lai izveidotu budžetu?

Lai izveidotu budžetu, Jums ir nepieciešami vairāki resursi; pirmkārt, Jums ir nepieciešama centība. Otrkārt, Jums ir nepieciešams veids, kā piefiksēt visus Jūsu ieņēmumus un izdevumus. Vienkārši runājot, budžets ir veids, kā sekot līdzi tam, kur aiziet Jūsu nauda.

Kāpēc veidot budžetu?

Galvenais iemesls ģimenes budžeta izveidei ir izvairīšanās no finanšu dezorganizācijas, kas noved pie nopietnām finanšu problēmām. Ja Jūs organizējat savas finanses, Jums ir vairāk jautrības un iespēju baudīt dzīvi.

Citi budžeta veidošanas iemesli ir:

  • Esiet gatavi, lai izvairītos no pārsteigumiem
  • Ietaupiet naudu, lai iegādātos kaut ko
  • Izkļūt no parādiem
  • Izkļūt no apburtā loka tērējot tagad, bet maksājot vēlāk
  • No jauna atklājiet, ka jautrība var būt par velti
  • Esiet finansiāli pārliecināti

Kā veidot budžetu?

ir

Pirmā lieta, kas Jums jādara, ir jāizstrādā dziļa izpratne par to, kā Jūs darbojaties ar naudu, un veids kā redzēt to skaidri un gaiši ir pierakstīt uz papīra visu naudu, ko Jūs saņemat un iztērējat.

Izveidojiet sarakstu ar visiem Jūsu ienākumiem kā ģimene, tad izveidojiet sarakstu ar visiem Jūsu izdevumiem. Tas var aizņemt ilgāku laiku, līdz esat pabeidzis savu sarakstu, un iemesls, kāpēc tā ir, ir tāds, ka mums vienmēr ir daudz vairāk izdevumu, nekā mēs varam uzreiz atcerēties. Tāpēc nedomājiet, ka Jūs to varēsiet izdarīt 15 minūšu laikā. Saglabājiet sarakstu atvērtu veselu mēnesi un ievadiet savus izdevumus, kad tie jāsedz. Centieties saglabāt ierakstus par visu: kafiju, saldumiem, dzērieniem un katru nelielo pirkumu, ko Jūs veicat mēneša laikā.

Pēc tam, kad mēnesis ir beidzies, saskaitiet visus savus izdevumus un visus savus ģimenes ienākumus, lai Jums būtu skaidrs priekšstats, kā un kāpēc Jūsu nauda aiziet tik ātri. Tagad Jums ir jāsāk samazināt izdevumus, ja Jūs neesat apmierināts ar rezultātiem.

Tā ir ļoti vienkārša stratēģija, lai Jūsu ģimene varētu ātrāk atbrīvoties no parādiem. Jums ir jābūt apņēmīgiem un ar gribasspēku turpināt, līdz Jūs gūsiet vēlamos rezultātus.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.