ViaSMS.lv aizdevumi

Ātrais kredītsViaSMS.lv dod iespēju aizņemties ātri un ērti – internetā. Pirmais kredīts bez maksas par procentiem jeb atmaksā tik, cik aizņēmies līguma ietvaros. ViaSMS.lv piedāvājumā ir vairāki kredītu veidi. Via SMS dod ātros kredītus internetā, ko teju katrs zina, bet tas nav viss, jo ir arī lielāki aizdevumi lielākām vajadzībām.

Paralēli šim, ātrajam kredītam, pie šī paša aizdevēja ir iespējams saņemt arī apjomīgāku aizdevumu. Šis aizdevums slēpjas zem nosaukuma – naudas kredīts. Šo kredītu izsniedz ”via credit” kas ir ”via sms” produktu grupas nosaukums.

Šis, naudas kredīts, ir pieejams apjomā no 500 līdz 1500 Eiro. Šī aizdevuma atmaksas termiņš arī atšķiras no ātrā kredīta, tas ir no 3 līdz 12 mēnešiem un atmaksa noteikt ar ikmēneša maksājumu palīdzību.

Lai arī šis kredīts ir atšķirīgs no ātrā kredīta, tas arī ir ātrais kredīts, bet ne tā ierastajā veidā. Parasti, ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums par, salīdzinoši, nelielu naudas summu, bet šis kredīts ir krietni apjomīgāks un atmaksājams ilgākā laikā. taču tā pieteikšana un saņemšana ir identiska ātrajam kredītam. Tā izskatīšana, uzņēmuma darba laikā, notiek minūšu laikā un arī naudas pārskaitījums uz jūsu kontu, pozitīvas atbildes gadījumā, ir ļoti ātrs.

Kredīts no ViaSMS iespējams, ja:

  • Jūs esat vecumā no 20 līdz 70 gadiem
  • Jums esat Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs
  • Jums ir pastāvīgi un pierādāmi ienākumi aizdevuma segšanai
  • Jums nedrīkst būt kavēti maksājumi vai parādi
  • Jums nav aktīvu kredītu šajā uzņēmumā
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām
  • Jums ir aktīvs mobilā telefona numurs un e-pasts

Protams, apjomīgāks kredīts tiek piešķirts rūpīgāk izvērtējot pieteikumu, jūsu kredītu vēsturi un maksātspēju, bet kopumā, tas ir ļoti līdzīgs ātrajam kredītam. Tieši tāpēc, gan viens gan otrs aizdevums, ir ļoti rūpīgi jāapsver. Īpaši lielāks kredīts var radīt ļoti nopietnas problēmas situācijā, ja nespēsiet to korekti un laikā atmaksāt.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.