Par atbildīgu aizņemšanos

Atbildīga aizņemšanās attiecībā uz ātrajiem kredītiem internetā ir ļoti, ļoti svarīga. Ātrais kredīts ir papildus atbildība un finansiālas saistības pret kurām nedrīkst izturēties vieglprātīgi. Eksperti iesaka: pirms kredīta ņemšanas izvērtējiet, cik stabili ir jūsu ienākumi, vai ikmēneša maksājumi (visas saistības kopā) nepārsniedz 30-40% no jūsu ienākumiem. Jums būs jāveic viens maksājums vai vairāki ikmēneša maksājumi, kas var radīt nopietnas problēmas, ja Jums nav naudas nepieciešamajam maksājumam. Pārliecināties, ka varēsiet veikt ikmēneša maksājumu vai vairākus maksājumus.

Ātrais kredīts nav slikts risinājums, jo bieži vien ir nepieciešama papildus nauda svarīgām un mazāk svarīgām lietām. Noteikti izvērtējiet dažādus ātro kredītu aizdevējus, lai aizņemtos pēc iespējas gudri un izvairītos no iespējamām problēmām nākotnē.

Reizēm Jums ir nepieciešama ātra nauda, lai atrisinātu radušos finanšu krīzi. Lai piepildītu šo patērētāju vajadzību, ir tikuši izveidoti dažādi kredītu veidi. Viens no šo kredītu veidiem ir ātrie kredīti, kas ir ieguvuši milzīgu popularitāti aizņēmēju vidū. Šie kredīti piedāvā patērētājiem vairākas priekšrocības, tomēr Jums ir nepieciešams pārliecināties, ka Jūsu izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam ir licence. Jūs varat apmeklēt oficiālo aizdevēja tīmekļa vietni, lai pārbaudītu uzņēmuma likumību. Ātrā apstrāde ļauj Jums iegūt kredītu savā kontā jau tajā pašā dienā.

Pirms kredītlīguma parakstīšanas, izlasiet arī tā smalko druku. Līgumā ir jābūt visai būtiskajai informācijai par kredīta termiņu, procentu likmēm, pirmstermiņa atmaksu un komisijas maksām. Meklējot aizdevēju, neaizmirstiet pajautāt padomu no draugiem vai ģimenes locekļiem, jo tie var ieteikt Jums labāku aizdevēju nekā to, ko Jūs esat atradis internetā.

Sniedziet aizdevējam tikai patiesu informāciju. Norādiet Jūsu darbavietu un patieso algas apmēru, kā arī sniedziet derīgu tālruņa numuru. Jūsu pieteikums var tikt noraidīts, ja Jūs sniedzat neprecīzu vai nepatiesu informāciju.

Vienmēr izlasiet visus kredīta noteikumus un nosacījumus. Uzziniet procentu likmi un citas piemērojamās maksas. Jūs noteikti vēlaties palīdzību ārkārtas situācijā, bet šādās situācijās ir viegli izstiept kredīta atmaksu pār vairākiem maksājumiem.

Ja Jums ir problēmas atmaksāt ātro kredītu, sazinieties ar aizdevēju, lai vienotos par kredīta atmaksu, ja aizdevējs nav jau noteicis fiksētu maksu par kredīta termiņa pagarināšanu. Ja tā, tad veiciet maksājumu un iekrājiet nepieciešamo naudu līdz pagarinātā termiņa beigām.

Ja Jūs apsverat konkrētu aizdevēju, pārbaudiet tā reputāciju un uzticamību. Ne visi aizdevēji ir vienlīdzīgi. Izlasiet visas sūdzības par aizdevēju un aizdevēja atbildes uz tām, ja tās ir pieejamas.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.